In de zeer gewilde woonwijk “Professorenwijk” in Leiden ligt dit royale VIER-KAMER bovenhuis met grote zolder en berging. Interessant!! Dit bovenhuis beschikt over een zonnig balkon en in een wijk die ademt nog altijd de tijd van toen uit. Echt leuk! Pak je de fiets dan ben je zo in het centrum van Leiden. Met de benenwagen zo’n 10 minuten lopen. Van ’t Hoffstraat is een gezellige, rustige straat in de uitermate populaire Professorenwijk. De woning heeft een goede ligging nabij diverse buurtwinkels, basisscholen en NS station Lammenschans. Op enkele fietsminuten bevinden zich de historische binnenstad met leuke winkels, terrassen, restaurants en musea, park Roomburg, hockey- en tennisvelden en middelbare scholen.
Indeling: entree met meterkast, trap naar 1e verdieping en berging aan de achterzijde van de woning die ruimte bied aan meerdere fietsen.
1e verdieping: overloop met toilet, inbouwkast en toegang tot de sfeervolle, ruime en vooral lichte woonkamer. Via de woonkamer is de keuken te bereiken en ruim balkon op het oosten.
2e verdieping: grote overloop met toegang tot 2 slaapkamers, badkamer, ruim apart toilet met aansluiting voor wasmachine en vaste trap naar de zolder.
Zolder: de zolder beschikt over een grote dakkapel waardoor de slaapkamer en overloop erg licht zijn. De overloop beschikt over veel opbergruimte en toegang tot de slaapkamer.
Vraagprijs: € 450.000, - K.K.
Geen VVE kosten. Jaarlijkse betaling voor de gezamenlijke opstalverzekering (€ 301,55 in 2025)
Ouderdom- en asbestclausule zijn van toepassing
NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen.