Prinses Irenelaan

22

VOORSCHOTEN

€ 650.000

Prinses Irenelaan

22

VOORSCHOTEN

€ 650.000

*** Gaaf woonhuis met eventueel een garage ***

In de gewilde woonwijk “Nassauwijk” en op circa 150 meter van het centrum van Voorschoten ligt deze uitgebouwde jaren-50 woning met vier slaapkamers en een zeer riante, diepe achtertuin. Een fijne combinatie van ruimte, comfort en een uitstekende ligging.

De achtertuin is vanaf de uitbouw gemeten maar liefst 13 meter diep en beschikt over een stenen berging en een praktische achterom. Enkele jaren geleden is de woning op veel punten vernieuwd. Zo zijn onder andere de elektra, het stukwerk, diverse schilderwerken, de kozijnen, keuken, badkamer, riolering, zolderkamer en de cv-installatie aangepakt. Alle houten kozijnen zijn bovendien vervangen door onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen. De woning verkeert hierdoor in een nette staat van onderhoud en is comfortabel te bewonen.

Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt, is de uitbouw in combinatie met de centrale ligging: zo dichtbij het centrum en toch rustig wonen.

Optioneel bestaat de mogelijkheid om een garage aan te kopen. Deze beschikt over een parkeerplek direct ervoor, waardoor u altijd een vaste plek voor de auto heeft in de straat. Meer informatie hierover is verkrijgbaar via ons kantoor.

Een fijne woning waar u nog jarenlang met plezier kunt wonen.
Komt u kijken?

Indeling:
Voortuin, entree, hal met meterkast, toilet, en kast, deur naar doorzon woonkamer met half open keuken en met mooie houten vloer. Fraaie en moderne keuken met alle inbouwapparatuur w.o. 5 pits gaskookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koelkast, afzuigschouw. Trapkast/voorraadkast. Opening naar hele gave uitbouw met vloerverwarming. twee deuren naar de grote achtertuin met stenen en berging en achterom.

1e verdieping: overloop, drie deuren naar drie fijne slaapkamers (twee grote, een kleinere), mooie badkamer met inloopdouche, wandcloset en wastafelmeubel. Trap naar bovengelegen zolder verdieping.

2e verdieping: overloop met wasmachine- en cv-opstelling. Opening naar zolder met 2 velux dakramen De zolder kan op eenvoudige wijze vergroot worden.

Vraagprijs € 650.000, – K.K. | Oplevering: in overleg

Ouderdoms- en asbestclausule van toepassing

NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.

De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen.

Overdracht

Vraagprijs
€ 650.000
Status
BESCHIKBAAR
Aanvaarding
In overleg
Aangeboden sinds
6 februari 2026
Laatste wijziging
6 februari 2026

Bouw

Type object
Woonhuis
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1956
Type dak
Zadeldak
Dakbedekking
Pannen
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Dubbel glas
Voorzieningen
Tv kabel

Ligging

Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Beschutte ligging

Tuin

Type
Achtertuin
Staat
Normaal
Oriëntering
Oppervlakte
75 m2
Achterom
1

Oppervlaktes en inhoud

Perceeloppervlakte
171 m2
Woonoppervlakte
117 m2
Inhoud
432 m3

Indeling

Aantal kamers
5

Energieverbruik

Energielabel
B

CV ketel

Type
Valliant hr exclusive vhr34/43cf/1-7 cw5
Warmtebron
Gas
Bouwjaar
2022
Eigendom
Eigendom
Combiketel
1

Plattegronden

Plan bezichtiging